close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
شنیده های بورس
اخرین اخبار عمومی , بورس ,اقتصادی و مالی
اخبار و شایعات خوب و موثر بر نمادهای متفاوت بازار اینجاست
یکشنبه 20 اسفند 1396 ساعت 9:18 | نویسنده : فاطمه رضایت-حسین قدیمی/تعداد بازدید : 464

به کانال ما در تلگرام بپیوندید>>>https://t.me/donyabourse

 

 

بسیاری از افراد  مبتدی و حتی حرفه ای که در بازار سهام مشغول معامله می‌شوند با زیان این بازار را ترک می‌کنند زیرا وقت و فرصت کافی برای تحلیل و بررسی دقیق معاملات  و نمادهای مختلف بازار را ندارند ما برای کاهش زیان شما و دریافت سود مطلوب در یک گروه تلگرامی همراه  شما از زمان خرید تا فروش سهم خواهیم بود 

برای خرید اشتراک و پیوستن به گروه vip روی لینک کلیک کنید>>>
خرید اشتراک ویژه سایت

توجه!!!قلب

برای مشاوره با شماره  91320453- 021 تماس و یا با ای دی tsetm_bourse@ در تلگرام پیام  ارسال نمائید

 

مطمئنا از خرید اکانت و پیوستن به گروه ویژه ما پشیمان نخواهید شد


جزئیات عرضه اولیه سپ


زمان:سه شنبه ۲۲ اسفند ماه/تعداد سهمیه هر کد:حداکثر ۲۰۰۰ سهم/قیمت:حداقل ۷۵۰۵ ریال /حداکثر ۷۹۰۰ ریال


شپدیس

شایعات از محقق کردن سود 1800 ریالی این شرکت تاپایان سال مالی (31 شهریور)حکایت دارد.


سپ

شایعاتی مبنی بر عرضه  اولیه  این شرکت تا پایان سال جاری حکایت دارد


 شاراک

شایعات از تعدیل مثبت این شرکت در آینده نزدیک حکایت دارد


تبرک

شایعات از عرضه اولیه این شرکت تا پایان سال حکایت دارد


فایرا

شایعات از تعدیل مثبت این شرکت با توجه به گزارش تولید و فروش حکایت دارد


خودرو

زمزمه هایی از  یک تعدیل مثبت اندک در پایان سال  96 در این شرکت  حکایت دارد


وتوکا

شنیده ها از راه اندازی نیروگاه  این شرکت تاپایان نیمه اول سال 97 حکایت دارد


خاور

مدیر عامل  این شرکت از تولید  14هزاردستگاه خودرو در مرحله اول طرح نوسازی ناوگان فرسوده  حمل و نقل عنوان کرد.


زگلدشت

برنامه واردات خوراک دام شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان در دستور کار قرار دارد..

کروی

امروز بلوک 50 درصدی کروی به قیمت پایه6614 ریال عرضه حواهد شد/باما (کاما) به صورت رسمی برای خرید این بلوک ورود کرده است همچنین از مجموعه سرمایه گذاری غدیر نیز به عنوان دیگر خریدار این بلوک یاد میشوداگر بلوک نصیب باما شود رخداد ویژه ای برای این شرکت خواهد بود که میتواند روند سودآوری باما را تقویت کند و بر ارزندگی این سهم خواهد افزود

 

سود بانکی

شنیده می شود  سود های ۲۳ و ۲۲ درصد هم در دسترس قرار گرفته است و بازهم رقابت در جذب سپرده و بازی پانزی (به سرمایه‌گذاران سودهایی برگردانده می‌شود که از بهره‌های متعارف به شیوه‌ای غیرعادی بالاترند. البته این سود از پول سرمایه‌گذاران بعدی تأمین می‌شود) در نظام بانکی در حال شکل گیری است از سوی دیگر افزایش نرخ سود در شرایط رکودی میتواند ضربه سختی به بدنه نحیف شبکه بانکی کشور باشد و با تحمیل مجدد هزینه ها بانک ها را یک قدم دیگر به ورشکستگی نزدیک سازد در این راستا انتشار گزارش بانک #دی موجی از بهت و حیرت را برای سرمایه گذاران در پی داشت.


دتولید

 این شرکت جهت تامین بخشی از بهای مواد اولیه تولید خود، اقدام به واگذاری 200.000 میلیون ریال اوراق مرابحه نموده است که تاثیری در پیش بینی سود هر سهم پس از کسر مالیات (EPS) شرکت برای سال مالی 1396 به مبلغ 324 ريال به ازای هر سهم، نخواهد داشت.


شتران

پالایشگاه تهران که با سرمایه 16 هزار میلیارد تومانی در بازار دوم بورس درج شده است و رکوردار گرانترین سهم تاریخ بازار سرمایه است، برنامه افزایش سرمایه 50 درصدی را اعلام کرد. در این راستا شتران از دو محل سود انباشته و اندوخته طرح توسعه،  به سرمایه فعلی می افزاید. این تامین مالی در صورت موافقت سازمان بورس صرف قسمتی از طرح های در دست اجرا، مخارج سرمایه ای بلندمدت، جبران مخارج سرمایه انجام شده و اصلاح ساختار مالی می شود.

 


خبر خوب خزامیا

با توافق مدیران عامل دو شرکت زامیاد و ایویکو، تولید خودروهای تجاری ایویکو از سال آینده در شرکت زامیاد افزایش چشمگیری خواهد یافت/مدیرعامل شرکت زامیاد مذاکرات اخیر با شرکت ایویکو را با موضوع سرعت بخشیدن به طرح نوسازی ناوگان خودروهای تجاری و کار در ایران و بالطبع افزایش چشمگیر تولید این نوع خودروها در سال آینده عنوان کرده و گفته است که در خصوص همکاری بیشتر شرکت ایویکو به منظور تامین و ارسال قطعات CKD توافقات لازم صورت پذیرفته است

صندوق_بازنشستگی_فولاد

 وزارت امور اقتصادی و دارایی مکلف است از طریق سازمان خصوصی‌سازی، آن قسمت از سهام و دارایی‌های متعلق به مؤسسه صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد را که کنترلی بوده و یا زیان‌ده و کم‌بازده می‌باشند، مطابق مقررات مربوط به قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی به فروش برساند.


تاپیکو

نماینده مردم قائمشهر در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: مدیران وعده داده اند که تا پایان سال پالایشگاه خلیح فارس راه اندازی و روزانه 36 میلیون لیتر بنزین داخل کشور تولید می شود، با این اتفاق مبارک ایران جز کشورهای صادرکننده بنزین یورو 5 خواهد بود. وی دراین خصوص که آیا سال آینده بنزین یورو 5 در کل کشور می سوزد، گفت: روزانه 72 میلیون لیتر بنزین در کشور مصرف و در پالایشگاه ستاره خلیج فارس روزانه 36 میلیون لیتر بنزین یورو5 تولید می شود، با این حساب  50 درصد بنزین تولید داخل در کشور یورو 4 است.


ارزی

وزیر اقتصاد با اعلام اینکه در حال توافق با روسیه برای تجارت با پول ملی دو کشور هستیم، افزود: مبادلات ایران عمدتا به ارزهایی چون یورو، یوآن، روبل، لیره و... امکانپذیر است.


دلار

قانون جدید ارز تزریقی خریداران برای خرید دلار باید مدارک ذیل را همراه داشته باشند: ١-اصل پاسپورت و کارت ملی ٢-اصل عوارض خروج ٣-اصل بلیط ٤-ویزا ... به هر نفر ١٠٠٠دلار داده می شود و کشورهایی که نیازی ویزا ندارد به هر نفر ٥٠٠دلار داده می شود.


دلار

رییس کمیسیون بازار پول اتاق ایران با بیان اینکه توقف ثبت سفارش با دلار باید زودتر انجام می‌شد، گفت: استفاده از مکانیسم‌های تسویه چندجانبه یا پیمان‌های پولی می‌تواند جایگزین دلار شود. پرویزیان خاطرنشان کرد: این اقدام همچنین کمک می‌کند کمی از تب و تاب این ارز فروکش کند و هزینه‌های مربوط به صاحبان کسب و کار را نیز کاهش می‌دهد.


شتاب

وزیر اقتصاد با اشاره به جدیدترین مذاکرات و توافقات اقتصادی ایران و روسیه، از برنامه ریزی برای اتصال شبکه شتاب بانکی ایران و روسیه خبر داد.


شغدیر

مدیر عامل شرکت پتروشیمی غدیر گفت:11 پروژه زیست محیطی و انرژی را در پتروشیمی غدیر با ارزش بالغ بر 40 میلیارد تومان آغاز کردیم و تقریبا تا اردیبهشت ماه سال آینده افتتاح می شود.


بیمه

قیمت دیه کامله در ماه‌های غیرحرام از ابتدای سال ۱۳۹۷ مبلغ ۲۳۱ میلیون تومان تعیین و ابلاغ شد. 


اتکای

150 ريال سود بین سهامداران در مجمع تقسیم شد.


فارس

احتمالا مراسم تودیع جعفر ربیعی برای سکان داری هلدینگ خلیج فارس امروز در وزارت نفت برگزار خواهد شد. گفته می شود حکم جعفر ربیعی سکان دار جدید هلدینگ خلیج فارس پس از نژاد سلیم امروز به وی داده می شود. 


متانول

قیمت متانول در بازار ایران با توجه به ثبات در بازارهای جهانی، همچنان در حدود یک هزار و 800 تومان در هر کیلو توسط بازرگانان پیشنهاد می شود. البته نوسانات اخیر بازار ارز توانسته سبب ضعف معاملات متانول در بازار آزاد شود. 


متانول

به گفته تحلیلگران، اقدامات چین در مبارزه با آلودگی، فشار را بر روی بخش عرصه صنعت پتروشیمی این کشور بیشتر خواهد کرد و ممکن است این امر موجب افزایش قیمت‌های محصولات شود. محصولات پتروشیمی بدست آمده با استفاده از زغال‌سنگ همچون اتیلن و متانول ازجمله محصولاتی هستند که احتمال می رود در نتیجه لزوم حرکت به‌سوی فرایند تولید «سازگار با محیط‌زیست» یا «سبز» قیمت‌های این محصولات نیز افزایش یابد.


دامپروری

رئیس اتحادیه سراسری دامداران با بیان اینکه از وزیرجهاد خواسته ایم حجم خرید توافقی شیرخام افزایش یابد،از واردات گسترده گوشت در پی کاهش تعرفه واردات گوشت گوساله منجمد اظهارنگرانی کرد. مدیر سرمایه‌گذاری شرکت صنایع شیر ایران گفت: دولت قصد دارد با استفاده از اوراق اسناد خزانه اسلامی بدهی های شرکت صنایع شیر ایران را به میزان ۱۶ میلیارد تومان تسویه کند. حصولات صنایع شیر ایران با 365 کد محصول نزدیک به 140 میلیون دلاری به 18 کشور صادر می‌شود که بخش اعظمی از این بار صادراتی را 3 شرکت بورسی (پگاه فارس، پگاه گلپایگان و پگاه اصفهان) صنایع شیر ایران برعهده دارند.


کروی

بلوک ۵۰ درصدی توسعه معادن روی ایران که سومین شرکت پرجمعیت بورس بشمار می رود، امروز در بورس عرضه می شود.


خساپا

 

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا درباره سفر هفته گذشته خود به فرانسه و بازدید از کارخانه پژوسیتروئن می گوید طرف فرانسوی آماده انتقال فناوری به ایران و کمک به سایپا جهت ارتقای سطح دانش طراحی خودرو و قطعات است. وی گفت ایران مهم ترین پایگاه غیرفرانسوی تولید سیتروئن می شود.|
|
|


مطالب مرتبط با این پست

می توانید دیدگاه خود را بنویسید

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

 
منوی کاربری


عضو شوید


نام کاربری :
رمز عبور :

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *کد امنیتیبارگزاری مجدد
نظر سنجی

آیا از عملکرد وبلاگ راضی هستید؟آرشیو مطالب
خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

دیگر موارد
http://s8.picofile.com/file/8319429626/300_250_gif.mp4.html
آمار وب سایت

آمار مطالب

:: کل مطالب : 1034

آمار کاربران

:: افراد آنلاین : 11


آمار بازدید

:: بازدید امروز : 2,040
:: باردید دیروز : 651
:: بازدید کلی : 706,606

جاوا اسكریپت

جلوگیری از کپی کردن مطالب