close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نبض بازار بورس وسهام تهران
اخرین اخبار عمومی , بورس ,اقتصادی و مالی
نبض بازار بورس و سهام 97/1/27
دوشنبه 27 فروردين 1397 ساعت 9:35 | نویسنده : فاطمه رضایت-حسین قدیمی/تعداد بازدید : 297

توجه!!! 

برای دریافت سود مطلوب و معقول به گروه ویژه ما در تلگرام با سابقه چند ساله و خوش نام بپیوندید,ما در این گروه سهام مستعد رشد بازار را در کف قیمتی با هزینه ای نا چیز به شما معرفی میکینم  برای پیوستن به گروه ما کلیک کنید>>>خرید اشتراک ویژه سایت

 حتما به کانال ما در تلگرام بپیوندید>>>https://t.me/donyabourse

روی لینک کلیک کنید و اپلیکیشن فیلتر نویسی و شنیده های بازار را رایگان دانلود کنید

سلام و صبح همگی بخیروشادی

9:30ارزش سهام بورس تهران روز گذشته، تحت تاثیر عوامل کلان اقتصادی و تحولات سیاسی برای سومین روز پیاپی کاهش یافت. شاخص کل این بازار در جریان معاملات دیروز ضمن واگذاری کانال ۹۶ هزار واحدی، با افت ۳۱/ ۰ درصدی(معادل ۲۹۹ واحدی) روبه‌رو شد و سرانجام در سطح ۹۵ هزار و ۹۸۸ واحد قرار گرفت. به نظر می‌رسد نااطمینانی نسبت به روند نرخ ارز، در کنار مخاطرات غیراقتصادی از مهم‌ترین‌ عواملی است که ارزش سهام را تحت فشار قرار داده است؛ به‌طوری که نماگر اصلی بازار در پایان معاملات دیروز نسبت به ابتدای سال با تنزل خود در سطحی پایین‌تر قرار گرفت تا بازدهی بورس از ابتدای سال جاری تا کنون وارد محدوده منفی شود.در تحولات چند روز اخیر، چه در سطح بازارهای داخلی و چه در سطح رویدادهای منطقه‌ای بیش از پیش بر ریسک سرمایه‌گذاری در سهام افزوده و سهامداران را ناگزیر به عقب‌نشینی در سمت خرید کرده است. این موضوع در معاملات هفته گذشته با تشدید رفتار هیجانی از سوی سهامداران و در نتیجه افزایش دامنه نوسان شاخص کل نمایان شد.

9:35 متاسفانه در این دقایق شاهد هنگ هسته معاملاتی بازار بورس هستیم

9:40 طبق انتظار امروز شاهد افزایش تقاضا در گروه خودرویی و کلیت بازار می باشیم.
افزایش اقبال به نمادهای گروه خودرو و ساخت قطعات صف خرید در نمادهای خکاوه و خوساز

9:44
افشای اطلاعات بااهمیت کرمان

سود شرکت از مبلغ 348 ریال به 1300ریال افزایش داشته(274% تعدیل مثبت)که طبق گفته ی شرکت، فروش ملک سعادت آباد و خرید سهام تامین سرمایه نوین دلیل این تعدیل بوده است

9:46 
شرکت بورس اوراق بهادار اعلام داشت به منظور شفاف سازی علت نوسان قیمت سهام، از شرکت صنایع کاغذ سازی کاوه درخواست ارایه اطلاعیه شفاف سازی نموده است. لکن به رغم پیگیری های انجام شده  اطلاعات درخواست شده ظرف مهلت مقرر ارایه نشده است. از این رو به استفاده کنندگان توصیه می شود این موضوع را در تصمیم گیری های خود لحاظ نمایند.

9:47 در گروه متعادل و منفی پالایشگاهی و روانکارها، ادامه افت قیمت همراه صف فروش نماد شسپا و درگروه متعادل شیمیایی، صف فروش نماد پترول و نوسانات مثبت نمادهای زاگرس، پارسان، تاپیکو، شپارس و شفن، نمایان تر از معاملات سایر هم گروهی ها می باشد.

9:55
مجلس طرحی دوفوریتی برای نظام ارزی کشور آماده کرد

ایران اکونومیست - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد: این کمیسیون طرح دو فوریتی برای مدیریت نظام ارزی کشور آماده کرده است که در صورت تمکین نکردن دولت به تعدیل طرح مرتبط با مدیریت نظام ارزی خود، آن را به صحن علنی مجلس خواهد برد.

10:00
اختلال در هسته معاملات بازار بورس باعث توقف معاملات شده است و فقط معاملات بازار فرابورس در جریان است.

10:03یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس ۲۰۱۸) از امروز به مدت 4 روز در تهران برپا خواهد شد.در این نمایشگاه به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای مهم اقتصادی کشور در فروردین ماه، میزبان شرکتها و کارگزاری های بورس و بیمه و بانکها خواهد بود و این دستگاهها به معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی های خود در طول برپایی این نمایشگاه خواهند پرداخت.

10:04 
شاخص کل 95,970

17.28 واحد منفی

ارزش بازار 3،817،624 میلیارد ریال

ارزش معاملات 126 میلیارد ریال

حجم معاملات 98 میلیون سهم

نمادهای تاثیر گذار در شاخص

شسپا 19 واحد منفی

فارس 16 واحد منفی

فولاد ‍15 واحد منفی

جم 13 واحد منفی

تاپیکو 10 واحد مثبت

خودرو 7 واحد مثبت

خساپا 6 واحد مثبت

10:05بیشترین حجم معاملات 

وبصادر 28.3 میلیون سهم

خکاوه 14.7 میلیون سهم

ذوب 10.5 میلیون سهم

خزامیا 8.5 میلیون سهم

خساپا 4.5 میلیون سهم

10:13 
به اطلاع می رساند: توقف نماد معاملاتی کرمان جهت رفع ابهام یا اصلاح اطلاعات منتشره شرکت س. توسعه وعمران استان کرمان حداکثر برای 2 روز کاری دیگر تداوم می یابد.

10:29 
تا اطلاع بعدی، عرضه ارز به بازار متوقف است

صدا و سیما - سخنگوی بانک مرکزی گفت: تا اطلاع بعدی، خرید و فروش نقدی اسکناس ارزهای خارجی در صرافی ها انجام نخواهد شد. این مسئول بانک مرکزی با بیان اینکه پیش از این، حجم قابل توجهی از واردات کشور از طریق بدون ثبت سفارش یا با ثبت سفارش به غیر از نظام بانکی صورت می گرفت گفت: طبق سیاست های جدید، محوریت کار از طریق بانک ها انجام می شود و نمی توان در این باره نقش بانک ها را نادیده گرفت.

10:32
معافیت مالیاتی برای صادر کننده ها به شرکت تحویل  ارز حاصل از صادرات به بانک مرکزی طبق مصوبه هیئت دولت كليه صادركنندگان مكلفند ارز حاصل از صادرات را مطابق ترتيباتی كه توسط بانك مركزی مشخص می‌شود، به چرخه اقتصادی كشور بازگردانند که اجرای تکلیف موضوع این تصویب‌نامه مبنای اعمال معافیت مالیاتی توسط سازمان امور مالیاتی کشور است. از این رو اگر صادر کننده ای غیر از این مصوبه عمل کند   معافیت‌های مالیاتی و برخورداری از سود تشویقی وام‌های صادراتی، دیگر به این صادرکنندگان تعلق نخواهد گرفت. در مورد گروه پتروشیمی به عنوان اصلی ترین صادرکننده ها در حال حاضر نیز از معافیت مالیاتی برخوردار هستند 

بعد از این گروه میتوان به گروه فلزات اساسی و کانه فلزی نظیر شرکت های تولید کننده فولاد ، گروه روی ، فملی  ، صادر کننده های گروه لبنی .... اشاره کرد که بخشی از درامدهای آن ها مشمول مالیات میباشد میتواند خبر نسبتا مثبتی در صورت اعمال آن تلقی شود ( البته اثرات این دسته از تصمیمات تا زمان اجرا و تاثیر آن در میان مدت مشهود میشود و فعلا نحوه اعمال آن گمانه زنی است )

10:37 به جز نمادهای زنگان، فسرب، ومعادن، فنوال و فباهنر که با نوسانات مثبتی همراه می باشند، سایر نمادهای گروه فلزی و معدنی اکثرا متعادل و منفی سپری می شوند.

11:00مدیرعامل صندوق بازنشستگی #کشوری در بازدید از هلدینگ #صباجهاد بر افزایش سهم این هلدینگ و شرکت های زیرمجموعه آن در حوزه صنایع #غذایی و حضور فعال در بازارهای جهانی تاکید کرد./عصر خبر

11:01 نمادهائی که در پایان معاملات امروز متوقف میشوند>>>در پایان معاملات امروز نمادهای معاملاتی کفپارس، واتی و غدام جهت برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه به منظور تصویب صورت های مالی متوقف خواهند شد.

11:10مشاور جدید امنیت ملی آمریکا مایک پنس روزیکشنبه تنها دو روز پس ازآنکه رسما برای این سمت معرفی شده بود، کناره‌گیری کرد...

11:35 تاثیر افزایش نرخ بر گروه خودرو>>>
در گروه خودرو عرض کردیم که افزایش نرخ #ارز همواره کاهنده سودآوری این گروه و عامل تشدید هزینه ها و افت کیفیت سودآوری آنها بوده استحال اگر فرض شود به این گروه نرخ دلار 4200 تومانی داده شود این بدان معنا است که این گروه اثر منفی کمتری از رشد نرخ ارز خواهند برد و حداقل از این تغییر با اثر روانی مثبت مواجه خواهند شد/بر این اساس شاهد این هستیم که با اعلام تک نرخی شدن ارز از 4200 تومان و رسیدن قیمت ها به سطوح مهم حمایتی شاهد توجه به نمادهای این گروه هستیم در این بین از منظر گزارش‌دهی شرایط برای خپارس، خودرو وخبهمن محیا است البته خدیزل نیز گزارش مثبتی داد اما بسیار کم گردش معامله میشود.

 

 


موضوعات مرتبط: نبض بازار بورس و سهام ,

|
|
|


مطالب مرتبط با این پست

می توانید دیدگاه خود را بنویسید

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

 
منوی کاربری


عضو شوید


نام کاربری :
رمز عبور :

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *کد امنیتیبارگزاری مجدد
نظر سنجی

آیا از عملکرد وبلاگ راضی هستید؟آرشیو مطالب
خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

دیگر موارد
http://s8.picofile.com/file/8319429626/300_250_gif.mp4.html
آمار وب سایت

آمار مطالب

:: کل مطالب : 1097

آمار کاربران

:: افراد آنلاین : 6


آمار بازدید

:: بازدید امروز : 2,565
:: باردید دیروز : 3,189
:: بازدید کلی : 770,926

جاوا اسكریپت

جلوگیری از کپی کردن مطالب