close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نبض بازار بورس و سهام 97/1/21
اخرین اخبار عمومی , بورس ,اقتصادی و مالی
نبض بازار بورس و سهام 97/1/21
سه شنبه 21 فروردين 1397 ساعت 9:10 | نویسنده : فاطمه رضایت-حسین قدیمی/تعداد بازدید : 293

سال جدید را با سرمایه گذاری کم ریسک و پرسود اغاز کنید ما در این چند سال گرفتن سود مطلوب و معقول را به کاربران خود با هزینه ای اندک در یک گروه تلگرامی آموزش داده ایم , این موضوع را طی 10 سال اخیر ثابت کرده ایم شما هم به ما بپیوندید>>>خرید اشتراک ویژه سایت


 حتما به کانال ما در تلگرام بپیوندید>>>https://t.me/donyabourse


سلام و صبح همگی بخیر

9:00 برخلاف رشدهای ابتدای سال، دیروز معاملات با حجمی بالا انجام شد و در بسیاری از سهم‌ها شاهد تشکیل صف‌های خرید بودیم. البته رشد تقاضا در نمادهای بزرگ و وابسته به نرخ دلار صورت گرفت. بررسی‌ها نشان می‌دهد با توجه به تغییر معادلات در بازار ارز، این بار پشتوانه‌ای جدید می‌تواند صعود بازار سهام را با سرعتی متفاوت از سال گذشته رقم بزند.

9:05 در شروع بازار هیجانی امروز، گروه خودرویی با توجه به افت قیمت چند روزه گذشته و قرار داشتن در سطوح حمایتی، با معاملاتی مثبت مواجه می باشند به طوریکه اکثرا صف خرید و یا در آستانه صف خرید شدن می باشند.

9:06 
رئیس بانک مرکزی در صحن علنی مجلس :

نرخ ۴۲۰۰ تومان نرخ ثابتی نخواهد بود و بر اساس عرضه و تقاضا بازار می تواند با نوساناتی همراه باشد.

نرخ مبادله ای و نرخ سامانه سنا به ۴۲۰۰ تومان تغییر می کند .

لیست صرافیهای غیر مجاز را به نیروی انتظامی داده ایم و مجاز را کم می کنیم.

 مبنای تمام ارزش گذاریها در سکه نیز 4200 می شود.

یورو جایگزین دلار می شود


9:25
رئیس بانک مرکزی اعلام کرد: تلاش دولت درخصوص جایگزینی یورو به جای دلار در مبادلات ارزی می باشد/ پیشنهاد جایگزینی یورو با دلار را با رهبری مطرح کردم و ایشان نیز استقبال کردند.

9:26  مجمع سمگا لغو شد9:27 اکثر نمادهای بازار صف شدند ما در گروه VIP دائما توصیه داشتیم سهام خود را تبدیل به دلار نکنید البته باید گفت رفتن در صف خرید بدون تحلیل هم هیجانی هست موجب ضرر میشود بدون تحلیل و مشاوره در مثبت وارد هیچ سهمی نشوید>برای اینکه خریدی مطمئن داشته باشید با گروه ویژه ما در تلگرام همراه شوید>>>
خرید اشتراک ویژه سایت


9:32 
پور ابراهیمی : ما به دو طرح  دولت  برای کنترل ارز پیشنهاد دادیم  دولت هیچکدام را قبول نکرد. عدد 4200 برای ما خیلی عجیب است .نرخ شناور بایستی ایجاد شود و باید جوابگوی عرضه و تقاضا بود .پور ابراهیمی : مردم تقصیری ندارند در بدنه دولت بخشی مصاحبه میکنند و دلار با قیمت های بالا را فریاد میزنند و برخی با قیمت پایین چرا اینطوری است به آقای روحانی تذکر دهید .بخشی زیادی از تقاضا این روزها در بازار برای حفظ ارزش منابع توسط مردم  است  این موضوع را حل کنید و این تقاضا را مهار کنید بحث اصلی ذخیره دلار بصورت اسکناس توسط مردم است .

 

9:33 پور ابراهیمی در صحن علنی مجلسرشد سود سپرده از 15 تا 20 درصد ( افزایش 33 درصدی) به بازار سرمایه کشور صدمه زد

9:40 
قیمت نفت امروز نیز افزایش یافته استقیمت نفت برنت و نفت آمریکا اکنون به ترتیب در سطح ۶۹ دلار و ۶۳.۸ دلار در هر بشکه در نوسان است

9:55
قیمت اوراق تسهیلات خرید مسکن بعد از آنکه اسفند پارسال با خروج از ثبات یکساله در کانال ٧٠ هزار تومان، وارد کانال ۶٠ هزار تومان شد، در روزهای اخیر در سراشیبی ارزانی، به کانال ۵٠ هزار تومان سقوط کرد.


9:57ثالوند، ثنور، ثجوان و کرمان نمادهای صف خرید، ثزاگرس، ثتران، آ س پ، ثعتما، ثپردیس، ثتوسا، ثنام و ثقزوی نمادهای مثبت تر گروه ساختمانی تا این لحظه از بازار امروز می باشند.

10:00 این شرکت بورسی برای افزایش سرمایه ای جذاب متوقف میشود>>>شرکت مپنا که طی سه ماه اخیر با افت حدود 20 درصدی قیمت سهام به 670 تومان رسیده ، در پایان معاملات امروز با توقف نماد روبرو می شود که به دلیل برگزاری مجمع فوق العاده یکشنبه آینده 26 فروردین است.

این شرکت بزرگ و معروف بورس در نظر دارد با افزایش سرمایه 100 درصدی از محل جذاب سود انباشته، سرمایه فعلی را به 2 هزار میلیارد تومان برساند.


10:20نجفی از شهرداری رفت/ احتمال سرپرست شدن مکارم قوت گرفت

11:21
تمامى صرافی‌ها با توجه به اين كه شب گذشته نرخ ٤٢٠٠ براى دلار اعلام شد، امروز خريد و فروش دلار را متوقف كرده‌اند.

🔹هنوز زمزمه دلار ٥٩٠٠ از زبان دلالان در بازار فردوسى شنيده مى‌شود.

🔹معاملات سكه نيز به دليل نوسانات زياد و مشخص نبودن قيمت جديد انجام نمى‌شود.

🔹با وجود اينكه دلار عرضه نمى‌شود مردم مجددا در مقابل صرافى‌ها تا اعلام نرخ جديد از سوى بانک مركزى صف بسته‌اند./ اقتصادآنلاین

11:40 در بازار آتی سکه شاهد صفوف فروش در سررسیدها هستیم.


12:00
فوری

اطلاعیه شماره (1) یکسان سازی نرخ ارز


به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، در راستای اجرای تصمیم روز گذشته ستاد اقتصادی دولت مبنی بر یکسان سازی نرخ ارز با بهای 42000 ریال برای هر دلار  آمریکا که به منظور تثبیت بازار ارز اتخاذ شد، مطالب زیر برای پاسخگویی به پرسش های احتمالی هموطنان و تبیین جزئیات تصمیم یاد شده اعلام می شود. لازم به ذکر است بانک مرکزی آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات احتمالی تمام هموطنان است و در صورت لزوم، اطلاعیه های تکمیلی توسط این بانک منتشر خواهد شد. 

 

1. از تاریخ 21 فروردین 1397 بانک مرکزی نسبت به تأمین ارز برای تمام نیازهای قانونی تجاری و تولیدی در چارچوب قوانین و مقررات صادرات و واردات و مقررات ارزی کشور بر مبنای هر دلار 42000 ریال اقدام می کند.

 

2. بر اساس بند (خ) ماده 2 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز هر گونه خرید و فروش ارز خارج از سیستم بانکی و صرافی¬های مجاز  قاچاق محسوب شده و نهادهای ذیصلاح با مرتکب بر اساس قوانین و مقررات جاری از جمله قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز برخورد می کنند. 

 

3. میزان ارز قابل نگهداری توسط هر شخص بر اساس دستورالعمل صادره توسط بانک مرکزی در تاریخ 21 فروردین 1396 حداکثر 10 هزار یورو یا معادل آن به سایر ارزها بوده و در صورت کشف میزان بیش از آن در اختیار هر شخص، با مرتکب بر اساس قانون برخورد خواهد شد. 

 

4. تمام اشخاصی که سابقاً اقدام به خرید ارز به صورت اسکناس  کرده اند و در تاریخ صدور این اطلاعیه بیش از 10 هزار یورو یا معادل آن ارز در اختیار دارند، حداکثر تا پایان ماه جاری نسبت به سپرده گذاری ارز  در بانک های مزبور یا فروش آن به بانکها اقدام کنند. بر اساس بخشنامه مورخ 1396.12.26 بانک مرکزی، در صورت سپرده گذاری ارزی در بانک ها، سود ارزی بر اساس مقررات بانک مرکزی به سپرده های مزبور پرداخت خواهد شد. بازپرداخت اسکناس به سپرده گذاران ارزی در صورت مطالبه آنها  تضمین  می شود. 

 

5. تأمین ارز تمام واردات به کشور پس از ثبت سفارش انجام می شود. ثبت سفارش صرفاً با پرداخت از طریق مسیر بانکی مجاز است. 

 

6. بانک ها علاوه بر انجام حواله توسط خود می توانند پس از تشکیل پرونده و اخذ تعهد از وارد کننده، نسبت به ثبت درخواست ارز به صورت حواله در سامانه نیما  و همچنین حواله ارز از طریق صرافی ها اقدام کنند. 

 

7. تمام صادرکنندگان موظفند ارز حاصل از صادرات را به جز مواردی که صرف واردات توسط خود، بازپرداخت بدهی ارزی و یا سپرده گذاری می کنند، از طریق سامانه نیما به بانک ها و صرافی های مجاز بفروشند. 

 

8. ضوابط مربوط به تأمین ارز برای مسافران به خارج از کشور، دانشجویی و درمانی و سایر موارد در مبادی خروجی همزمان با فراهم شدن تمهیدات آن اطلاع رسانی خواهد شد.  

 

 

روی لینک کلیک کنید و اپلیکیشن فیلتر نویسی و شنیده های بازار را رایگان دانلود کنید

موضوعات مرتبط: نبض بازار بورس و سهام ,

|
|
|


مطالب مرتبط با این پست

می توانید دیدگاه خود را بنویسید

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

 
منوی کاربری


عضو شوید


نام کاربری :
رمز عبور :

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *کد امنیتیبارگزاری مجدد
نظر سنجی

آیا از عملکرد وبلاگ راضی هستید؟آرشیو مطالب
خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

دیگر موارد
http://s8.picofile.com/file/8319429626/300_250_gif.mp4.html
آمار وب سایت

آمار مطالب

:: کل مطالب : 1097

آمار کاربران

:: افراد آنلاین : 7


آمار بازدید

:: بازدید امروز : 2,582
:: باردید دیروز : 3,189
:: بازدید کلی : 770,943

جاوا اسكریپت

جلوگیری از کپی کردن مطالب