close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
اخبار مهم و موثر بورس
اخرین اخبار عمومی , بورس ,اقتصادی و مالی
نبض بازار بورس و سهام 97/1/15
چهارشنبه 15 فروردين 1397 ساعت 9:37 | نویسنده : فاطمه رضایت-حسین قدیمی/تعداد بازدید : 245


سال جدید را با سرمایه گذاری کم ریسک و پرسود اغاز کنید ما در این چند سال گرفتن سود مطلوب و معقول را به کاربران خود با هزینه ای اندک در یک گروه تلگرامی آموزش داده ایم , این موضوع را طی 10 سال اخیر ثابت کرده ایم شما هم به ما بپیوندید>>>
خرید اشتراک ویژه سایت


 حتما به کانال ما در تلگرام بپیوندید>>>https://t.me/donyabourse

سلام و صبح همگی بخیر

9:30 بخشی از کارشناسان افت شدید ارزش معاملات طی روزهای اخیر را در سایه تعطیلات تحلیل می‌کنند. بر این اساس به تدریج در ادامه باید در انتظار رشد ارزش معاملات بود. اما انتظارات از رشد ارزش معاملات نیز چندان بالا نیست. بیش از ۹ درصد از معاملات دیروز در نماد «فولاد» (به‌عنوان نماد با بیشترین اثر مثبت در شاخص کل) و در مجموع گروه فلزات اساسی بیش از ۲۰ درصد از ارزش معاملات را به خود اختصاص داده بود. با این حال فضای کم‌رمق بورس به کلیه گروه‌ها نیز سرایت کرده بود و صدرنشینی فلزات اساسی در جدول ارزش معاملات نیز با رقم کمتر از ۱۲ میلیارد تومانی به ثبت رسید.وضعیت کنونی گرچه یادآوری دوران رکود شدید بورس در سال‌های نه‌چندان دور است، اما نگاهی به معاملات یک سال گذشته می‌تواند تفاوت‌های موجود را مشخص کند. میانگین ارزش روزانه معاملات در سال گذشته حدود ۱۳۶ میلیارد تومان بود. در سال گذشته نیز گرچه بازار سهام از نظر حجم و ارزش معاملات اختلاف فاحشی با دوران اوج خود داشت، اما در سطوح پایین ارزش معاملات نیز شاهد رشد شاخص بودیم. در شرایط کنونی نیز می‌توان سناریوهای مختلفی برای بورس در نظر گرفت. با این حال در سناریوهای مورد نظر عمدتا مسیر صعودی شاخص حالت محتمل است؛ حال اینکه این محرک صعود بورس رشد دلار یا نرخ تورم باشد.

9:35  شرکت اعلام داشت از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ١٢/٩/۶/٣ ماهه منتهی به ١٣٩۶/١٢/٢٩ ) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. با عنایت به تغییرات قیمت سهام این شرکت در روزهای معاملاتی گذشته به استحضار می‌رساند به غیر از افزایش فروش شرکت در فصل زمستان نسبت به فصول قبل رویداد با اهمیتی در شرکت که موثر بر قیمت هر سهم این شرکت بوده یا مستلزم افشاء باشد اتفاق نیفتاده است. علیهذا تغییرات قیمت سهام این شرکت عمدتاً ناشی از شرایط بازار و عرضه و تقاضا می باشد.

9:38 بازگشایی نمادهای معاملاتی کترام و سهگمت با محدودیت نوسان قیمت

9:40 بازار مسکن از نیمه سال گذشته آماده رشد از فاز پیش رونق شد و همزمان قیمت ها و معاملات در بازار مسکن شهر تهران افزایش قابل ملاحظه پیدا کرد. در پی تحرک محسوس در بازار معاملات خرید مسکن پروانه های ساختمانی و سرمایه گذاری ساختمانی در ساختمان های شروع شده نیز رشد مثبت به خود گرفت.

 

9:43فولادی ها که در روز کاری قبل با افزایش تقاضا همراه شده بودند، در بازار امروز  با افزایش عرضه ها نوسانات منفی را تجربه می کنند به طوری که نمادهای فولاد، فخوز، کاوه و ذوب در بازه های منفی قرار دارند

 

9:50 حفاری علی رغم فروش به نسبت سنگین حقوقی با حجم مناسبی به حداکثر قیمت رسید 


10:00شرکت سایپا دیزل در ١٢ ماهه منتهی به اسفند ٩۶،  ٩٧ درصد از مقدار تولید  و ١٠٠ درصد از مقدار فروش بودجه شده را محقق کرد. این میزان تولید و فروش ١٢١٢ میلیارد تومان درآمد به همراه داشته که معادل ١٠١ درصد مبلغ فروش پیش بینی شده می باشد.

10:15 
شاخص کل 97,112

147 واحد مثبت

ارزش بازار 3،863،096 میلیارد ریال

ارزش معاملات 430 میلیارد ریال

حجم معاملات 247 میلیون سهم

نمادهای تاثیر گذار در شاخص

فولاد 20 واحد منفی

فملی 18 واحد مثبت

کگل 9 واحد مثبت

شفن 7 واحد مثبت

فاراک 6 واحد مثبت

جم 5 واحد مثبت

 

10:18 بیشترین حجم معاملات 

وبصادر 44.2 میلیون سهم

شپنا2  38میلیون سهم

خکاوه 33.1 میلیون سهم

فاراک 13.9 میلیون سهم

خزامیا  10.4 میلیون سهم

10:40 
کترام پس از شفاف سازی در خصوص نوسان قیمت سهام ، با رشد چشمگیر ۱۰ درصدی و با قیمت ۱,۶۳۴ ریال به گردونه ی معاملات بازگشت .این سهم در محدود 100 در گروه vip معرفی شد

11:11
شاخص کل 97,102

16 واحد مثبت

ارزش بازار 3،862،553 میلیارد ریال

ارزش معاملات 1,041 میلیارد ریال

حجم معاملات 519 میلیون سهم

نمادهای تاثیر گذار در شاخص

فولاد 45 واحد منفی

فملی 27 واحد مثبت

جم 14 واحد مثبت

کگل 12 واحد مثبت

شفن 8 واحد مثبت

فاراک 6 واحد مثبت


11:15 بیشترین حجم معاملات 

وانصار2 157.9 میلیون سهم

وبصادر 60.6 میلیون سهم

شپنا2  38میلیون سهم

خکاوه 36.3 میلیون سهم

ونیروح 24.7 میلیون سهم


11:21 
در گروه های انبوه سازی و سیمانی نمادها اکثرا معاملات مثبتی را تا این لحظه پشت سرگذاشته اند ، به طوریکه شاهد پابرجا بودن صف خرید ثنوسا در قیمت ۱,۳۹۴ ریال می باشیم .

11:30 رییس کانون بانک‌های خصوصی :

بانک مرکزی فقط 3 مورد از 19 سیاست جبرانی بانک‌ها را اجرایی کرد

رییس کانون بانک‌های خصوصی با اشاره به اجرای تنها ۳ مورد از سیاست های ۱۹ گانه بانک مرکزی گفت: این نهاد برای مدیریت بازار پول باید سیاست های جبرانی برای این بخش طراحی و اجرایی کند.

11:40 اخذ مالیات بر ارزش افزوده در زمان تحویل سکه برای پیش فروش به اشتباه در سایت بانک ملی درج شده است. این جمله به اشتباه در سامانه آورده شده و قرار بر این بوده که این مشکل اصلاح شود و قبلا نیز این مسئله به بانک مرکزی اعلام شده بود.مدیر کل ریالی و نشر بانک مرکزی اظهارداشت: بنا بر آنچه که اطلاع دارم و مطابق با آنچه که پیش از این توافق شده قرار نیست از مردم برای پیش فروش سکه مبلغی به عنوان مالیات بر ارزش افزوده اخذ شود.


11:55افزایش 15.4 درصدی تولید خودرو ی سواری در 11 ماه 96 
بررسی آمارنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از تولید یک میلیون و 314 هزار و 400 دستگاه خودروی سواری در 11 ماه سال 96 و رشد 15.4 درصدی آن در همسنجی با سال 95 است.

12:00
مقررات جدید صادرات و واردات سال ۹۷ جهت اجرا به گمرک اعلام شد/با تصویب هیات وزیران و اصلاحات مربوط به حقوق گمرکی و سود بازرگانی مقررات صادرات و واردات سال ۹۶، مقررات جدید از سال ۹۷ قابل اجراست.سازمان توسعه صادرات ایران مقررات جدید را برای اجرا، ۲۸ اسفندماه ۹۶ به به گمرکات اعلام کرده است.

12:27 اخبار های وب و سیستم>>> 
در این گروه های وب اقدام به انتشار گزارش عملکرد اسفند ماه نمود و با تحقق 333 میلیارد ریال 3556 میلیارد ریال معادل 88 درصد از بودجه پیش بینی شده را محقق نمودهای وب که همچنان تعیین تکلیف نشده است عملکرد چندان قوی در سال 96 ثبت نکرد البته نسبت به سال گذشته رشد محسوس درامد مشهود است و انتظار میرود این رویه تکرار شود.در سیستم شرایط بنیادی مناسبی حاکم است این شرکت هم از درامد عملیاتی و هم از درامد سرمایه گذاری سود میبرد.

 

 

 

 

 


موضوعات مرتبط: نبض بازار بورس و سهام ,

|
|
|


مطالب مرتبط با این پست

می توانید دیدگاه خود را بنویسید

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

 
منوی کاربری


عضو شوید


نام کاربری :
رمز عبور :

:: فراموشی رمز عبور؟

عضویت سریع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *کد امنیتیبارگزاری مجدد
نظر سنجی

آیا از عملکرد وبلاگ راضی هستید؟آرشیو مطالب
خبرنامه
براي اطلاع از آپيدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود

دیگر موارد
http://s8.picofile.com/file/8319429626/300_250_gif.mp4.html
آمار وب سایت

آمار مطالب

:: کل مطالب : 1097

آمار کاربران

:: افراد آنلاین : 6


آمار بازدید

:: بازدید امروز : 2,592
:: باردید دیروز : 3,189
:: بازدید کلی : 770,953

جاوا اسكریپت

جلوگیری از کپی کردن مطالب